O Business & IT Consulting

Jesteśmy firmą o profilu doradczym specjalizującą się w projektach informatycznych, które umożliwiają lepsze wykorzystanie informatyki do bardziej świadomego zarządzania i prowadzenia firmy.

W naszej pracy wzorujemy się na najlepszych i najbardziej efektywnych metodach i praktykach znanych z innych dziedzin z obszaru zarządzania firmą. Naszym zdaniem informatyka to narzędzie, które umiejętnie wykorzystane może być ogromnym wsparciem przy zarządzaniu.

Cechuje nas obszerna wiedza z większości dziedzin IT, a otwarte umysły i innowacyjność pozwala nam tworzyć rozwiązania będące właściwą odpowiedzią na potrzeby naszych klientów.

Posiadamy bogate doświadczenie z różnych branż oraz posiadamy umiejętność skutecznej komunikacji zarówno z osobami z kadry zarządzającej jak i z osobami z działu informatyki. Dzisiaj bardzo popularny model wykorzystywania outsourcingu IT jest ekonomicznie uzasadniony, ale w praktyce przy większych projektach potrzebna jest osoba, która świetnie rozumie potrzeby biznesu a jednocześnie potrafi przełożyć to na język informatyki (tłumacz na styku biznes - IT).

Coraz większa złożoność i mnogość systemów informatycznych powoduje, że dzisiaj bardzo popularne jest korzystanie z usług doświadczonych oraz obiektywnych konsultantów, którzy są nieocenionym wsparciem podczas strategicznych projektów informatycznych. Czy Twoja firma również potrzebuje takiego doradcy?

Nasza wizja:

Pragniemy stać się najbardziej cenioną przez klientów firmą na rynku dostarczającą kompleksowe doradztwo IT.

Nasza misja:

Pragniemy zapewnić klientowi jak najszerszą opiekę informatyczną, tak aby nasze usługi pomagały ludziom oraz firmom wykorzystywać w pełni drzemiący w nich potencjał.

Nasze wartości:

Jako firma najbardziej cenimy:

  • szczerość i uczciwość,
  • najwyższą jakość oferowanych usług,
  • pomysłowość i innowacyjność,
  • umiejętność pracy w zespole i wspólnego dążenia do osiągnięcia sukcesu,
  • ciągły rozwój i dążenie do doskonałości.

Dane kontaktowe

BITC Business&IT Consulting
ul. Podchorążych 7/80
43-300 Bielsko-Biała

NIP 648-243-52-47
REGON 241826609


Wiedza to ludzie!

Chcemy Was zaprosić do odwiedzenia i dołączenia do naszych oficjalnych profili tworzonych na Facebook

Chcemy Was zaprosić do odwiedzenia i dołączenia do naszych oficjalnych profili tworzonych na Facebook

Formularz kontaktowy

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt